O nás

VAŠECIHLY.cz vám přináší široký sortiment stavebních materiálů pro hrubou stavbu.

Pečlivým výběrem produktů jsme vytvořili komplexní nabídku, která zohledňuje požadavky zákazníků s důrazem na zajímavou cenu, kvalitu a rychlé dodání.

Materiály jsou sestaveny z produktového portfolia výrobců Leier, Britterm a Prescot. Uvnitř ceníku najdete symbiózu cihelných a betonových výrobků.

leier

Cihly, překlady a komíny z rakouského nadnárodního koncernu Leier mají velmi dobře vyvážený poměr kvality, ceny a dostupnosti. Můžete se na ně spolehnout v jakékoliv situaci.

britterm

Cihly z jihu Slovenska vynikají výbornými akustickými a tepelně-izolačními vlastnostmi. Skvěle tak doplňují produkty našeho stavebního systému.

prescot

Rozšiřuje nabídku o produkty z betonu. Hlavní dominantou tohoto západoslovenského výrobce jsou dva druhy stropních systému a široký výběr produktů ztraceného bednění.

onas

Záleží nám na stavbě jakékoliv velikosti. Náš tým se postará se stejnou péčí jak o menší rekonstrukce a stavby rodinných domů, tak o developerské projekty.

Našim cílem je přiblížit vám co nejvíce tyto zajímavé materiály. Proto spolupracujeme s vybranými prodejci stavebnin napříč celou republikou, které najdete zde na našem webu v záložce Prodejci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem.

Věříme, že v ceníku naleznete vše, co potřebujete.

Přejeme vám úspěšnou stavební sezonu 2021 a těšíme se na spolupráci.