Leier, Prescot a Britterm zastupují v ČR Vašecihly.cz

16.03.2021

Spojili jsme portfolio tří tradičních výrobců materiálů pro hrubou stavbu, abychom vám nabídli komplexní systém produktů (a teď pozor) za skvělou cenu. Každý z nich vyniká ve své vlastní oblasti. Vy, co se trošku vyznáte, určitě víte, že Leier je rakouský výrobce pálených cihel vyznačujících se pozoruhodnou přesností a nenáročnou manipulovatelností při práci. Právě díky technologii pera a drážky budete zdít obvodové zdivo, a nebo příčky jako zkušený fachman. Přesně, rychle a pohodlně. 

Prescot zase vyniká ve světě betonových produktů. Pokud potřebujete vyřešit kvalitně a spolehlivě stropy, nosníky, tvárnice či ztracené bednění, Prescot je ideální alternativou.  

A nesmíme také zapomenout na cihly od Brittermu. Ty zase překvapí výbornými akustickými a tepelně izolačními vlastnostmi. 

Samozřejmě nejde nám jen o materiál. Nabídnout a dodat. Jde nám o celkový přístup. Možná to bude znít jako klišé, ale záleží nám na vaší spokojenosti. Nedělíme zakázky na ty důležité a na ty méně. Stavíme se ke každému projektu se stejnou vervou a péčí, nehledě na to, zda se jedná o menší rekonstrukci, anebo developerský projekt. Je nám jasné, že se hraje o čas. Díky flexibilní autodopravě a sítí vybraných prodejců po celé ČR uděláme maximum, abyste měli vaše cihly včas na správném místě.

Kompletní seznam prodejců naleznete v záložce menu PRODEJCI.

Pevně věříme, že si vyberete.

Přejeme vám úspěšnou stavení sezónu 2021 a těšíme se, až vám vaše cihly dodáme. :)