Hrubá stavba penzionu vyrostla celá z Leieru.

18.03.2021

Při stavbě penzionu byly použity materiály značky Leier. Obvodové i příčkové zdivo LeierPLAN a překlady MDA a MDE splnily očekávání do puntíku. 

Podívejte se na tento stylový penzion v Pozlovicích na jihovýchodní Moravě. Stavba objektu začala před dvěma lety a musíte uznat, že k dnešnímu dni vyrostla do parády. Co se týče hrubé stavby, která je dnes už samozřejmě pod omítkou, se jedná v podstatě o kompletní realizaci z Leieru. Projektant zvolil pro obvodové zdivo broušené cihly LeierPLAN 30 v pevnosti P15 a vnitřní příčky už samozřejmě podle potřeby. Díky přesnosti broušených cihel se zdilo tenkovrstvou maltou. Nechyběly také nosné překlady Leier MDE i nenosné Leier MDA. Podle našich informací byli s Leierem velmi spokojeni už jen kvůli výborné ceně. Od objednávky měli materiál do několika dnů na místě, takže všechno jelo podle plánu. No a očividně se hrubá stavba povedla.

Máme dobrý pocit, když pak koukáme na takovou stylovou “stavbičku”, co skvěle zapadá do bělokarpatského kopcovitého terénu. Posuďte sami. 

Takže nebojte se zkusit cokoliv z naší nabídky. S Vašecihly.cz vám materiál rádi zajistíme a díky vlastní dopravě v cuku letu dodáme. Stačí nás kontaktovat, a nebo si na kartě našeho webu vybrat jednoho z našich regionálních prodejců. Jak vám to bude vyhovovat. 

Mějte se hezky a hrubé stavbě zdar! :)

Tým Vašecihly.cz